"Дніпро" - "Аріс" / FIBA

Завершилися два поєдинки першого групового етапу Кубка ФІБА-Європа за участю українських баскетбольних клубів.

«Дніпро» не впорався вдома з грецьким «Арісом», програвши з рахунком 51:55 у другому матчі групового раунду Кубка Європи FIBA. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Команда Дениса Журавльова успішно стартувала, створивши гандикап у 7 очок, але вже у другій і третій чвертях гості активізувалися і скоротили розрив до 2-х пунктів. У вирішальній же десятихвилинці «Дніпро» не витримав натиску гостей, програвши 7:13. Таким чином дніпряни зазнали другої поразки поспіль у єврокубку і вперше – вдома.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Дніпра» був Максим Закурдаєв, який набрав 17 очок, а також зробив 7 підбирань.

Нагадаємо, що в попередньому поєдинку команда Журавльова на виїзді поступилася болгарському «Левскі» (65:83).

«Черкаські Мавпи» розгромно поступилися данському «Баккену» – 77:106 - у другому матчі групового раунду Кубка Європи FIBA.

Підопічні Максима Міхельсона вже в першій чверті віддали ініціативу суперникам на паркеті, а в наступних десятиминутках перевага гостей у рахунку лише збільшувалася. В кінцівці матчу вона склала 29 пунктів.

Найрезультативнішим гравцем у складі «Мавп» став Руслан Отверченко, який набрав 20 очок і зробив 9 підбирань і 6 передач.

«Дніпро» – «Аріс» (Греція) – 51:55