"Ман Сіті" зазнав третьої поразки у чотирьох останніх турах АПЛ / REUTERS

Англійський "Манчестер Сіті" зазнав другої поспіль поразки в чемпіонаті АПЛ. У рамках 19-го туру чинний чемпіон грав на виїзді проти "Лестера". Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Півзахисник «Манчестер Сіті» Бернарду Сілва відкрив рахунок на 14-й хвилині зустрічі. Через п'ять хвилин м'яч у ворота гостей відправив хавбек «Лестера» Марк Олбрайтон. Переможний гол на свій рахунок за 10 хвилин до кінця гри записав захисник господарів Рікарду. Підсумок гри - 2:1.

Варто додати, що український півзахисник "городян" Олександр Зінченко провів всю гру на лавці запасних.

Таким чином, «Манчестер Сіті» зазнав другої поспіль поразки в АПЛ. Нагадаємо, в минулому турі підопічні Хосепа Гвардіоли поступилися "Крістал Пелас" - 2:3. Якщо взяти останні чотири тури, то це вже третя поразка "Ман Сіті". Команда втратила лідерство в АПЛ і тепер відстає від "Ліверпуля" на 7 очок.

"Лестер" набрав 28 очок і піднявся на сьоме місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. «Манчестер Сіті» (44) змістився на третє місце в таблиці АПЛ.