Роналду забив два голи у ворота Мю в матчі чемпіонату Італії / Reuters

У Турині на Альянц-Стедіум завершився матч 19-го туру чемпіонату Італії з футболу, в якому "Ювентус" приймав "Сампдорію" і здобув перемогу.

Матч завершився з рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

У складі переможців двічі відзначився лідер збірної Португалії і зоряний гравець туринської команди Кріштіану Роналду.

Вже на 2-й хвилині гри Роналду отримав пас з протилежного флангу і пробив з кута штрафного майданчика в дальній нижній кут. Воротар "Сампдорії" Аудеро, права на якого належать "Ювентусу", не зреагував на удар - 1:0. Але перевага в рахунку чорно-білих зберігалася недовго. В середині тайму, на 33-й хвилині Фабіо Квальярелла реалізував пенальті - 1:1.

Вирішальний епізод у матчі стався на 65-й хвилині, коли суддя призначив 11-метровий вже в бік воріт Сампдорії. Головний герой матчу Роналду не схибив - 2:1.

Вже в доданий арбітром час "Сампдорія", здавалося, сенсаційно зрівняла рахунок, але гол був відмінений через офсайд після відеоперегляду.

Таким чином, на рахунку "Ювентуса" 53 очки після 19 турів - 17 перемог, 2 нічиї і жодної поразки - більш ніж впевнене лідерство в національній першості.