Марлос став одним з героїв матчу з "Олександрією" / facebook.com/fcshakhtar

У Харкові завершився заключний поєдинок 19-го туру УПЛ, в якому лідер першості "Шахтар" приймав на своєму полі "Олександрію", що займає третю сходинку в турнірній таблиці.

Перемогу з рахунком 2:0 здобули гірники, повідомляє офіційний сайт змагань.

На 14-й хвилині рахунок відкрив Марлос. Бразилець з українським паспортом отримав м'яч спиною до воріт, обігрався в стінку з Тайсоном і відправив м'яч у сітку. 1:0.

На 35-й хвилині Мораєс подвоїв перевагу своєї команди ударом головою після пасу Марлоса.

На 78-й хвилині герой матчу Марлос заробив пенальті, проте сам же його не зміг реалізувати. На удар з 11-метрової позначки зреагував голкіпер "Олександрії" Паньків.

Таким чином, "Шахтар" після цієї перемоги набрав 48 очок і зберіг перевагу над "Динамо" в "золотій гонці" у 7 пунктів.