facebook.com/arsenal1925kyiv

У матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги «Арсенал-Київ» приймав одеський «Чорноморець». Зустріч, яка відбулася на столичному стадіоні "Динамо" ім. В. Лобановського, завершилася надрезультативною нічиєю - 3:3, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

Рахунок був відкритий на 10-й хвилині, коли форвард «Чорноморця» Арні Вільхьяльмссон реалізував пенальті.

На 45-й хвилині одесити залишилися в меншості - другу жовту отримав хавбек «Моряків» Володимир Аржанов.

Після перерви події розвивалися калейдоскопічно. На 57-й хвилині також з пенальті рахунок зрівняв Сергій Вакуленко. На 62-й хвилині матчу Дмитро Семенов знову вивів одеситів вперед. На 78-й хвилині Сергій Вакуленко оформив дубль - 2:2.

На 88-й хвилині вперед вперше вийшли "Каноніри" - відзначився Олександр Ковпак. Однак на 91-й хвилині Руслан Бабенко реалізував пенальті і приніс одеситам 1 очко.

В "Арсенала" тепер 25 пунктів, а у "Чорноморця" - 22. "Моряки" продовжують залишатися на останньому місці в таблиці.

Арсенал-Київ – Чорноморець 3:3 (0:1, 3:2)

Голи: 0:1 – 10, пенальті Вільхьяльмссон, 1:1 – 57, пенальті Вакуленко, 1:2 -62 Семенов, 2:2 – 77 Мудрик, 3:2 – 88 Ковпак, 3:3 – 90, пенальті Бабенко.

Арсенал: Підківка, Дубинчак, Вакуленко, Башлай, Домбровський, Калитвинцев, Ориховський (Мудрик, 64), Авагімян (Ліпартія, 46), Танковський, Жичиков, Міссі-Мезу (Ковпак, 46).

Чорноморець: Кожухар, Норенков, Грачов, Трубочкін, Вільхьяльмссон (Павлов, 82), Мусолітін, Гошкодеря (Остапенко, 71), Танчик, Бабенко, Аржанов, Коваль (Семенов, 60).

Вилучення: Аржанов (45).