Джордан Пікфорд / REUTERS

Збірна Англії стала бронзовим призером дебютного розіграшу Ліги націй УЄФА. У матчі за третє місце англійці по пенальті обіграли збірну Швейцарії.

Ближче до перемоги в основний час матчу були англійці - двічі після ударів Гаррі Кейна Швейцарію рятував каркас воріт. На 84-й хвилині гол Каллума Вілсона було скасовано після відеоповтору. В овертаймі команди також не змогли відкрити рахунок, а в серії пенальті точнішою була Англія.

Голкіпер англійської збірної Джордан Пікфорд не тільки відбив пенальті у виконанні Йосипа Дрмича, але ще і сам забив з "точки".

Швейцарія - Англія - 0:0 (5:6 по пенальті)

Швейцарія: Соммер, Ельведі, Аканджі, Шер, Родрігес (Дрміч, 87), Фройлер, Джака, Мбабу, Фернандеш (Закарія, 60), Шакірі (Зубер, 64), Сеферович (Окафор, 113).

Англія: Пікфорд, Олександр-Арнольд, Гомес, Магуайр, Роуз (Вокер, 69), Даллі, Делф (Барклі, 106), Аллі, Лингард, Кейн (Уілсон, 74), Стерлінг.

Серія пенальті: Магуайр (0:1), Зубер (1:1), Барклі (1:2), Джака (2:2), Санчо (2:3), Аканджі (3:3), Стерлінг (3:4), Мбабу (4:4), Пікфорд (4:5), Шер (5:5), Дайєр (5:6), Дрмич (5:6, воротар)

Нагадаємо, у фіналі Ліги націй зустрінуться збірні Португалії та Нідерландів.

УНІАН проведе онлайн-трансляцію матчу Португалія - Нідерланди.