Бразилія - Парагвай / REUTERS

Збірна Бразилії пробилася в півфінал домашнього Кубка Америки-2019. У матчі 1/4 фіналу бразильці обіграли збірну Парагваю.

З 58-ї хвилини матчу Бразилія грала в більшості після того, як з поля був вилучений Фабіан Бальбуена. Цікаво, що в епізоді з вилученням арбітр спершу вказав на пенальті і показав жовту картку захиснику, однак після відеоповтору призначив штрафний і вилучив гравця.

Бразилії не вдалося розпечатати ворота суперника. У серії пенальті у господарів не забив тільки Роберто Фірміно, тоді як у парагвайців свої шанси не реалізували Густаво Гомес і Дерліс Гонсалес.

Бразилія - Парагвай 0:0 (4:3 по пенальті)

Бразилія: Аліссон, Дані Алвес (Лукас Пакета, 85), Маркіньос, Тіаго Сілва, Філіпе Луїс (Алекс Сандро, 46), Артур, Аллан (Вілліан, 71), Жезус, Коутіньо, Евертон, Фірміно

Парагвай: Фернандес, Піріс, Бальбуэна, Гомес, Алонсо, Перес (Рохас, 74), Санчес (Ескобар, 78), Ортіс, Арзамендія (Вальдес, 61), Альмірон, Дерліс Гонсалес

Видалення: Бальбуэна, 58

Серія пенальті: Гомес - 0:0 (воротар), Вілліан - 1:0, Альмірон - 1:1, Маркіньос - 2:1, Вальдес - 2:2, Коутіньо - 3:2, Рохас - 3:3, Фірміно - 3:3 (мимо), Гонсалес - 3:3 (мимо), Жезус - 4:3

У півфіналі Бразилія зіграє з переможцем матчу Венесуела - Аргентина.

Як повідомляв УНІАН, у попередньому матчі на турнірі Бразилія розгромила Перу.