Вілліан / REUTERS

Збірна Бразилії здобула перемогу з великим рахунком у матчі третього туру групового етапу Кубка Америки проти збірної Перу.

Зустріч у Сан-Паулу на стадіоні "Арена Корінтіанс" завершилася з рахунком 5:0.

"Селесао" забивали в кожному з таймів, а рахунок міг бути більшим, але пенальті не реалізував Габріел Жезус.

В іншому матчі групи А збірна Венесуели зуміла розібратися з командою Болівії з рахунком 3:1.

Таким чином, Бразилія і Венесуела зайняли перше і друге місця в групі А відповідно і вийшли в чвертьфінал Кубка Америки. Шанси зіграти в плей-офф турніру ще залишаються у Перу.

Перу - Бразилія - 0:5

Голи: Каземіро, 12, Фірміно, 19, Евертон, 32, Дані Алвеш, 53, Вілліан, 90

Перу: Гальєсе, Адвінкула, Трауко, Абрам, Араухо, Йотун (Флорес, 46), Куева (Бальйон, 67), Тапія, Поло, Герреро (Гонсалес, 55), Фарфан

Бразилія: Алісон, Дані Алвес, Філіпе Луїс (Алекс Сандро, 57), Маркиньос, Тіаго Сілва, Артур, Коутіньйо (Вілліан, 77), Каземіро (Аллан, 70), Фірміно, Евертон, Габріел Жезус

Попередження: Каземіро, Йотун, Тіаго Сілва, Адвінкула.

Як повідомляв УНІАН, збірна Бразилії у другому турі несподівано втратила очки.