Роналду відзначився голом / фото: twitter.com/juventusfc

В рамках Міжнародного кубка чемпіонів у США зустрічалися італійські "Ювентус" і "Інтер". Поєдинок завершився перемогою туринців в серії пенальті.

Рахунок був відкритий на 10-й хвилині, коли м'яч у свої ворота відправив новачок "Юве" Маттейс де Лігт. У другому таймі на 68-й хвилині форвард туринців Кріштіану Роналду зрівняв рахунок.

Основний час завершився внічию, а серію пенальті з рахунком 4:3 виграв "Ювентус". У чемпіонів Італії допустили промахи Адрієн Рабьйо і Федеріко Бернардескі, тоді як у складі міланського клубу не забили Андреа Раноккія, Самуеле Лонго і Борха Валеро.

"Ювентус" - "Інтер" - 1:1 (пенальті - 4:3)

Голи: Роналду, 68 — де Лыгт, 10 (у свої ворота)

"Ювентус": Щесни (Буффон, 46) — Де Шильо, де Лігт (Демірал, 46), Бонуччі (Ругані, 68), Канселу — Рабьйо, П'яніч (Джан, 65), Матюіді (Мураторе, 78) — Бернардескі, Ігуаїн (Манджукіч, 46), Роналду

"Інтер": Ханжанович (Паделлі, 46) — Д'Амброзіо, Де Врей (Раноккія, 78), Шкриньяр (Бастоні, 78), Далберт — Гальярдини (Маріу, 78), Сенсі (Барелла, 78), Брозович (Валеро, 78) — Кандрева (Агуме, 88), Еспозіто (Пушкаш, 78), Перішич (Лонго, 78)

Як повідомляв УНІАН, раніше на Міжнародному кубку чемпіонів "Реал" в серії пенальті переміг "Арсенал".