Реал - Арсенал / REUTERS

В рамках Міжнародного кубка чемпіонів у США зустрічалися "Реал" і "Арсенал". Поєдинок завершився перемогою "вершкових" у серії пенальті.

"Реал" програвав після першого тайму з рахунком 0:2, двічі пропустивши в меншості. Однак протягом трьох хвилин другого тайму "вершкові" зуміли зрівняти рахунок.

У серії пенальті "Реал" допустив лише один промах (він на рахунку Гарета Бейла), тоді як у "Арсенала" не забили Граніт Джака, Начо Монреаль і Роббі Бертон.

"Реал" - "Арсенал" - 2:2 (пенальті - 3:2)

Голи: Бейл, 56, Асенсіо, 59 - Ляказетт, 10 (пен), Обамеянг, 24

Серія пенальті: Нельсон - 0:1, Бейл - 0:1, Джака - 0:1, Іско - 1:1, Сака - 1:2, Варан - 2:2, Монреаль - 2:2, Вінісіус - 3:2, Бертон - 3:2.

"Реал": Навас (Куртуа, 46), Карвахаль (Одріосола, 46), Начо, Рамос (Де ла Фуенте, 65), Менді (Марсело, 46), Васкес (Іско, 46), Модріч (Валенсіано, 65), Кроос (Фільгадо, 65), Азар (Бейл, 46), Йович (Варан, 16), Бензема (Асенсіо, 46 (Вінісіус, 65).

"Арсенал": Мартінес, Чамберс, Сократіс, Колашинац, Дженкінсон, Уіллок (Монреаль, 46), Джака, Озіл (Сака, 74), Мхітарян (Нельсон, 75), Обамеянг (Бертон, 75), Ляказетт (Нкетіа, 74).

Вилучення: Начо, 9 - Сократіс, 40.

Ще в одному матчі дня "Баварія" мінімально обіграла "Мілан" (1:0) завдяки голу Леона Горетцки.

Як повідомляв УНІАН, раніше на Міжнародному кубку чемпіонів "Реал" програв "Баварії".