Кайл Уокер / REUTERS

Захисник "Манчестер Сіті" Кайл Уокер відзначився фантастичним порятунком своїх воріт на останніх матчах Суперкубка Англії проти "Ліверпуля".

На другій доданій до другого тайму хвилині за рахунку 1:1 "Ліверпуль" мав відмінний шанс вирвати перемогу в матчі. Після удару головою у виконанні Мохамеда Салаха м'яч летів у ворота, однак Уокер фантастичним чином врятував свою команду від пропущеного голу.

Захисник "Сіті" встиг дістатися до м'яча і вибив його практично з лінії воріт ударом через себе.

У підсумку основний час так і завершилося з рахунком 1:1, а в серії пенальті "Манчестер Сіті" виграв з рахунком 5:4.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що фанати "Ліверпуля" і "Манчестер Сіті" влаштували масову бійку в метро.