Динамо провело передостанній матч у Туреччині / фото: ФК Динамо Київ

Київське "Динамо" провело черговий товариський поєдинок в рамках підготовки до другої частини сезону в турецькому Белеку.

Команда Олексія Михайличенка зустрічалася з казахстанським "Кайратом" та здобула перемогу з рахунком 2:0.

Дубль у другому таймі поєдинку на свій рахунок записав новачок киян Ібрагім Каргбо. Варто зазначити, що після другого голу нападник покинув поле через травму.

"Динамо" - "Кайрат" - 2:0

Голи: Каргбо, 53, 74

"Динамо" (1-й тайм): Бойко, Миколенко, Сирота, Попов, Кендзьора, Сидорчук, Дуелунд, Шепелєв, де Пена, Цітаішвілі, Соль

"Динамо" (2-й тайм): Бущан, Вівчаренко, Кадар, Забарний, Караваєв, Андрієвський, Кадірі, Шапаренко, Піваріч, Буяльський, Каргбо (Кучерук, 85)

Повне відео матчу

Наступний матч вже на другому турецькому зборі динамівці проведуть 6 лютого проти норвезького "Стремсгодсета". Перед цим команда тимчасово повернеться до Києва.

УНІАН раніше повідомляв про те, що в минулому матчі "Динамо" обіграло команду Мілевського і Хачеріді.