18:15, 27 січня 2020
Футбол
1116 0
Динамо готується до другої половини сезону в Туреччині / фото: ФК Динамо

Команда Олексія Михайличенка в турецькому Белеку зіграла з чемпіоном Білорусі "Динамо-Брест". Поєдинок завершився впевненою перемогою українців з рахунком 3:0.

Ще в першому таймі дубль на свій рахунок записав захисник Йосип Піваріч, а після перерви крапку поставив Міккель Дуелунд.

Варто зазначити, що весь перший тайм у складі "Динамо-Брест" грали троє українців - Євген Хачеріді, Олександр Нойок та Артем Мілевський.

"Динамо" - "Динамо-Брест" - 3:0

Голи: Піваріч, 22, 36, Дуелунд, 74

"Динамо" Київ (1-й тайм): Бущан, Піваріч, Кадар, Вівчаренко, Забарний, Кадірі, Буяльський, Андрієвський, Караваєв, Шапаренко, Каргбо

"Динамо" Київ (2-й тайм): Бойко, Кендзьора, Сирота, Попов, Миколенко, Шепелєв, Сидорчук, Дуелунд, Цітаішвілі, де Пена, Соль

Повне відео матчу

Заключний матч на зборі "Динамо" проведе проти казахстанського "Кайрата" 28 січня.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Динамо" програло минулий матч на зборі хорватському "Хайдуку".