Хансен завершив кар'єру п'ять років тому / фото twitter.com/odense_boldklub

У Данії відбувся матч, героєм якого став асистент одного з головних тренерів.

"Копенгаген" приймав "Оденсе" у рамках товариської зустрічі перед відновленням сезону. До самої кінцівки гри господарі вели з рахунком 2:1.

За п'ять хвилин до фінального свистка один із футболістів "Оденсе" отримав травму, а гравців для його заміни у головного тренера Джейкоба Мікельсена вже не залишилося. Тоді він випустив на поле свого асистента - 40-річного Хенріка Хансена.

Хансен в минулому виступав за маловідомі клуби та завершив кар'єру п'ять років тому. Проте, колишній півзахисник показав, що знаходиться в хорошій формі. На 86-й хвилині він несподівано відібрав м'яч у захисника та елегантно перекинув голкіпера. Завдяки цьому голу "Оденсе" уникнув поразки - 2:2.

Відео забитого м'яча Хансена опублікував Twitter-аккаунт SportsCenter.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Динамо" не змогло обіграти суперника у першому матчі після карантину.