Динамо обіграло іспанців з рахунком 3:0 / фото: ФК Динамо Київ

Іспанське видання Marca включило протистояння київського "Динамо" проти мадридського "Атлетіко" у фіналі Кубка володарів кубків-1986 у список 50 найкращих матчів в історії футболу.

Матч відбувся в Ліоні 2 травня 1986 року. Напередодні виповнилося 34 роки з тієї гри.

Команда Валерія Лобановського святкувала перемогу на 50-тисячному "Стад Жерлан" з рахунком 3:0. На п'ятій хвилині рахунок відкрив Олександр Заваров, а в кінцівці зустрічі ще по разу відзначилися Олег Блохін та Вадим Євтушенко.

"Остаточний рахунок повністю відобразив те, що відбувалося на футбольному полі. Могло здатися, що доля зустрічі була вирішена до останніх хвилин, але "Динамо" постійно перевершувало "Атлетіко", який не знав, як впоратися з таким суперником у фіналі", - написало видання.

УНІАН раніше повідомляв про те, що Лобановський увійшов до топ-10 найкращих тренерів в історії футболу.