Йоханнес Бе / 24smi.org

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бе з ідеальною стрільбою виграв гонку в мас-старті на етапі Кубка світу в чеському Нове Место. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Норвежець подолав 15 км за 37:25,2 хв, випередивши найближчого переслідувача француза Кантена Фійон Майї на 46 секунд. Трійку лідерів замкнув росіянин Євген Гаранічев.

Україну в мас-старті представляли Дмитро Підручний та Артем Прима, які почали гонку під 26-м і 25-м номером відповідно. Підручний з двома промахами фінішував 17-м, програвши ходом лідеру Бе-молодшому майже три хвилини, а Прима заробив сім штрафних кіл і показав лише 27-й результат.