Анахайм знову програв у регулярному чемпіонаті / nhl.com

У ніч на п'ятницю в Національній хокейній лізі "Піттсбург" відіграв чотири шайби в матчі з "Анахаймом", який програв в 10-й раз поспіль.

Матч закінчився з рахунком 4:7, повідомляє офіційний сайт ліги.

Після першого періоду "Анахайм" відмінно себе відчував і напевно був упевнений, що зможе перервати рекордну в історії клубу серію з 10 поразок. Команда вигравала з рахунком 4:0. Але у "Піттсбурга" (25-13-6) з цього приводу була інша думка. "Пінгвінз" забили сім голів за другий і третій періоди, відправивши "Дакс" в десятий нокаут поспіль.

Головними винуватцями цього стали Джейк Гюнтцель, який оформив хет-трик і Євген Малкін, що вперше в сезоні набрав 4 (1+3) очки. Також помітну роль зіграли Філ Кессел (гол і дві передачі) і Таннер Пірсон (два голи). "Пінгвінз" здобули 10-ю перемогу в 11 зустрічах, а воротар Метт Мюррей відбив 21 кидок і продовжив особисту виграшну серію до дев'яти матчів.

"Анахайм" (19-18-8) в останній раз вигравав 17 грудня - у матчі якраз проти "Піттсбурга". В останніх 10 матчах "Дакс" зіграли 0-7-3 і на одне очко відстають від зони плей-офф.

НХЛ. Регулярний чемпіонат

11 січня.

Кароліна – Баффало– 4:3 (1:1, 3:1, 0:1)

Шайби: 1:0 – 10 Ферланд (Слэвин, Терявяйнен), 1:1 – 19 Скіннер (Райнхарт, Далін), 2:1 – 24 Вільямс (ван Римсдайк), 2:2 – 25 Поминвилл (Далін, Родрігес), 3:2 – 25 Агв (Ферланд), 4:2 – 32 Агв (Терявяйнен, Ферланд), 4:3 – 56 Окпосо (Сканделла, Гиргенсонс).

Вінніпег – Детройт– 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Шайби: 1:0 – 1 Танев (Перро, Лаурі), 2:0 – 19 Уілер (Шайфли, Коннор), 3:0 – 24 Літтл (Коннор), 3:1 – 30 Гленденинг (Хелм, Гронек), 3:2 – 46 Чоловски (Нільсен, Крунвалль), 4:2 – 59 Коннор (Труба, Уілер).

Калгарі – Флорида – 4:3

Шайби: 0:1 – 6 Хоффман, 0:2 – 20 Юбердо (Йэндл), 1:2 – 30 Фролік (Шилингтон, Баклунд), 2:2 – 35 Джиордано (Хэмоник, Фролік), 3:2 – 48 Ткачак (Фролік), 4:2 – 58 Монахан (Ліндхольм, Годро), 4:3 – 59 Дадонов (Барков, Ватрано).

Анахайм – Піттсбург - 4:7