Лідери жіночої збірної України з хокею Юлія Добровольська, Діана Ковтун і Тетяна Ткаченко / facebook.com/WCFHU

Жіноча збірна України з хокею стартувала у кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу, який проходить у столиці Південно-Африканської Республіки Кейптауні. У першому матчі наша жіноча збірна зустрічалася з господарками майданчику і здобула перемогу - 3:1.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації хокею України.

Наші дівчата відкрили рахунок – перша шайба нашої команди на цьому турнірі на рахунку Владислави Скащук. Під кінець першого періоду Єлизавета Рябкіна була покарана малим штрафом, після чого наші дівчата заробили одночасно ще й командний штраф і залишилися на майданчику втрьох. Господарки майданчика цю подвійну більшість використали та зрівняли рахунок.

У другому періоді наші гравчині зуміли закинути дві безвідповідних шайби - відзначилися Владислава Скащук та Дар’я Цимиренко.

У третьому періоді глядачі закинутих шайб не побачили. Матч закінчився з переможним для України рахунком 3:1.

Відбір чемпіонату світу в Дивизион IIB (жінки)

Україна – ПАР - 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Шайби: 1:0 - Скащук Владислава, 1:1 – ПАР, 2:1 - Скащук Владислава, 3:1 - Цимиренко Дар'я.

В іншому матчі між командами Гонконгу та Бельгії, який проходив сьогодні, сильнішими були представниці Старого Світу, які перемогли своїх суперниць із рахунком 8:1.

Попереду у збірної України матчі з командами Бельгії, Болгарії і Гонконгу. Відбірковий турнір триватиме до 18 січня.