Чикаго виграв у Детройта в овертаймі матчу регулярного чемпіонату / nhl.com/blackhawks

У ніч на четвер у Національній хокейній лізі "Чикаго Блекхокс" переграв "Детройт Ред Уінгз" в центральному матчі дня.

Гра завершилася в овертаймі з загальним рахунком 5:4, повідомляє офіційний сайт ліги.

Патрік Кейн не бажає зупинятися. У середу нападник забив два голи, в тому числі в овертаймі, продовжив результативну серію до 19 ігор і допоміг "Чикаго" (26-26-9) здобути восьму перемогу в 10 останніх матчах. На рахунку "Блэкхокс" стало 61 очко - стільки ж у "Колорадо", який займає місце другий "вайлд-кард" Західної конференції. Однак Кейн залишився без передач, тому його асистентська серія перервалася на позначці в 17 ігор.

З 92 очками Кейн йде на другому місці суперечки бомбардирів, сім балів поступаючись Микиті Кучерова. А в суперечці снайперів з 38 голами він на чотири точні кидки відстає від Олександра Овечкіна.

НХЛ. Регулярний чемпіонат.

20 лютого.

Детройт – Чикаго – 4:5 ВІД (1:3, 0:1, 3:0)

Шайби: 0:1 – 1 Анісімов, 1:1 – 6 Ларкін (Гронек, Манта), 1:2 – 12 Саад (Уорд, Сайкура), 1:3 – 16 Дебринкат (Густафссон, Строум), 1:4 – 21 Кейн (Густафссон), 2:4 – 44 Ларкін (Манта, Дейлі), 3:4 – 45 Атанасиу (Ларкін, Манта), 4:4 – 58 Атанасиу (Манта, Грін), 4:5 – 62 Кейн (Тэйвс, Густафссон)

Колорадо – Вінніпег– 7:1 (0:0, 2:0, 5:1)

Шайби: 1:0 – 23 Седерберг (Андригетто, Джост), 2:0 – 31 Рантанен (Ньєто), 3:0 – 40 Маккіннон (Ландескуг, Беррі), 4:0 – 41 Калверт (Ньєто, Седерберг), 4:1 – 41 Коннор (Лайне, Уілер), 5:1 – 45 Джост (Седерберг, Андригетто), 6:1 – 57 Ландескуг (Джост), 7:1 – 59 Грір (Грейвс, Комфер)

Калгарі – Айлендерс– 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

Шайби: 1:0 – 5 Баклунд (Фролік), 2:0 – 15 Хэмоник (Ліндхольм, Баклунд), 2:1 – 30 Сизикас (Тэйвс, Бейлі), 2:2 – 41 (Нельсон, Еберле), 3:2 – 46 Царник (Андерссон, Янковський), 4:2 – 46 Годро (Монахан, Джиордано)

Вегас – Бостон – 2:3 Б (1:1, 0:0, 1:1)

Шайби: 0:1 – 11 Дебраск (Крейчі, Кульман), 1:1 – 18 Сміт (Меррілл, Ікін), 1:2 – 41 Маршанд (Макевой, Хейнен), 2:2 – 41 Шмідт (Маршессо, Сміт)