"Кременчук" - Крижані Вовки" / uhl.ua

21 лютого у Кременчуці відбувся заключний матч 38-го туру Української хокейної ліги. Місцевий клуб "Кременчук" приймав "Крижаних Вовків" з Києва. Господарі здобули впевнену перемогу - 5:1, повідомляє офіційний сайт УХЛ.

Команда Олександра Савицького впевнено розпочала поєдинок, і ще в першому періоді закинула дві шайби. Відзначилися Гліб Кривошапкін і Всеволод Толстушко – 2:0.

Здавалося, у другому періоді господарі зможуть розвинути свій успіх, а на столичний клуб чекає черговий погром. Але гості непогано трималися і у другій 20-хвилинці пропустили лише раз. Голом відзначився легіонер Олексій Красильников.

На старті заключного періоду кременчужани забили четверту шайбу зусиллями Миколи Кисельова. Після цього підопічні Миколи Сидорова змогли розмочити рахунок точним ударом Микити Шабанова. Тим не менш, крапку в протистоянні поставив Віктор Тютченко. 5:1 – «Кременчук» спокійно перемагає і продовжує виграшну серію до семи поєдинків.

«Кременчук» – «Крижані Вовки» 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Шайби: 1:0 Кривошапкін (Толстушко, Грицько), 9:40, 2:0 Толстушко (Зайцев), 12:56, 3:0 Красильников (Шиманський, Тютченко), 35:19, 4:0 Кисельов (Зайцев, Кривошапкін), 44:31, 4:1 Шабанов 45:37, 5:1 Тютченко, 58:22.