Жіноча збірна України з біатлону завоювала бронзу ЧС в естафеті

15:30, 16 березня 2019
Інше
1048 0
Віта Семеренко стала однією з призерок чемпіонату світу в складі збірної України / Reuters

Наша команда виступала у складі Ірина Меркушина, Віта Семеренко, Юлія Джима і Валентина Семеренко, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українки з самого початку гонки входили в групі лідерів і Ірина Меркушина передала естафету на 4-му місці. Далі в трійку призерів українську четвірку призвели олімпійські чемпіонки Віта Семеренко та Юлія Джима.

А на заключному етапі Валентина Семеренко у боротьбі з биатлонистками Швеції, США, Росії та Німеччини зайняла 3-е місце.

У підсумку, українки відстали від переможниць гонки команди Норвегії на 35,1 секунди. При цьому, команду Німеччини українки випередили на 0,5 секунди. Срібло завоювала команда Швеції.