Мартен Фуркад / REUTERS

Француз Мартен Фуркад, який напередодні оголосив про завершення кар'єри, здобув перемогу у своєму останньому старті - гонці переслідування в рамках восьмого етапу Кубка світу в Контіолахті.

У боротьбі за золото француз випередив двох своїх співвітчизників.

Ще більш красивим відхід Фуркада робить той факт, що першу перемогу на етапах Кубка світу Фуркад здобув рівно 10 років тому (14 березня) в Контіолахті в гонці переслідування.

Незважаючи на перемогу в цій гонці, виграти "Великий кришталевий глобус" Фуркаду не вдалося. Чемпіоном сезону став норвежець Йоханнес Бе, який у гонці переслідування фінішував четвертим.

В українців найкращим став Дмитро Підручний, який фінішував на 16-й позиції.

Ця гонка стала останнім чоловічим стартом сезону 2019-2020 - естафети, які повинні були пройти 15 березня, скасовані.