Дмитро Підручний / фото biathlon.com.ua

У словенській Поклюці 10 лютого стартував чемпіонат світу з біатлону-2021. У другий день відбувся чоловічий спринт.

Збірну України в гонці представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал та Антон Дудченко.

Найкращим серед українців став Артем Прима, який з одним промахом зайняв 20 місце. Єдиний українець, хто відстріляв бездоганно - Богдан Цимбал, але біатлоніст показав не найкращу швидкість на лижні й фінішував на 30-й позиції.

Дмитро Підручний двічі схибив на стрільбі, але зміг фінішувати у топ-25.

Дуже кепсько виступив Антон Дудченко, з трьома промахами він не зміг кваліфікуватися до гонки переслідування.

А золоту медаль виборов несподівано шведський спортсмен Мантін Понсілуома, якому вдалося закрити всі мішені. Раніше 25-річний біатлоніст жодного разу не вигравав гонки навіть на Кубку світу.