Фото ua.depositphotos.com

Національний телеком-оператор продовжує збільшувати покриття мережі LTE і розвивати цифрові послуги. У 3 кв. 2023 компанія побудувала 600 нових базових станцій 4G і модернізувала ще майже 1500 базових станцій для покращення зв`язку та інтернету.

За 9 місяців 2023 року капітальні витрати "Київстар" перевищили 3,7 млрд грн. Завдяки цьому понад 99% мережі зв`язку на підконтрольній Україні території працює у звичному режимі. У планах компанії – інвестувати у розвиток і відбудову телеком-мережі, а також у розвиток в Україні нових технологій зв`язку 600 млн USD протягом найближчих трьох років.

Команда "Київстару" в 3 кв. 2023 року побудувала ще 600 нових базових станцій 4G, а також модернізувала майже 1,5 тисячі базових станцій мобільного зв’язку, а також підключила до мережі 4G ще 54 населені пункти. Наразі зв’язок 4G від "Київстару" доступний для 94,7% населення на підконтрольній Україні території. 

Відео дня

Абоненти телеком-оператора збільшили використання послуг мобільного інтернету. Обсяги мегабайтів на абонента в 3 кв. 2023 зросли на 17,7% у порівнянні з 3 кв. 2022. Це стало можливим завдяки розвитку мережі 4G, а також запропонованим компанією тарифам з великою кількістю мегабайтів. Кількість користувачів послуг 4G збільшилась на 13,1% у порівнянні з 3 кв. 2022 р. - до 13,7 млн абонентів.

Загальна кількість абонентів у 3 кв. 2023 року зменшилась на 1,1% у результаті впливу факторів війни, як от міграція населення за межі країни, а також тимчасова окупація ряду населених пунктів.

"Київстар" розвиває сервіси, які допомагають українцям долати складнощі війни. Це цифрові послуги для онлайн-освіти, турботи про здоров’я, дозвілля, послуги цифрового телебачення "Київстар TV", та інші. У 3 кв. 2023 р. кількість абонентів, які користуються мультисервісними послугами телеком-оператора, зросла на 21,4%.

У 3 кв. 2023 р. "Київстар" продовжив реалізацію благодійних проектів, щоб допомагати абонентам, країні, суспільству долати складнощі військового часу. Так, компанія реалізує проект "Нам тут жити", мета якого – очищення території України від вибухонебезпечних предметів. Завдяки сервісам компанії для реалізації проекту вдалося зібрати 120 млн грн, а внесок "Київстар" у цей проект у 3 кв. 2023 р перевищив 20 млн грн.

У 3 кв. 2023 року "Київстар" сплатив до державного бюджету України понад 2,775 млрд грн податків та зборів, а за 9 місяців 2023 року сума сплачених податків і зборів перевищила 8,2 млрд грн.

Показники діяльності "Київстар" у 3 кв. 2023 і за 9 місяців 2023 р. у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року

Довідка про "Київстар":

"Київстар" – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2023 року обслуговував  понад 24  млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн абонентів "Домашнього інтернету". Компанія надає послуги з використанням широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G, Big Data, Cloud solutions, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. "Київстар" допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі військового часу. Від початку повномасштабної війниі компанія виділила понад 1,3 млрд грн допомоги на гуманітарні потреби ЗСУ, суспільства, абонентів. Єдиний акціонер "Київстару" – міжнародна Група VEON (штаб-квартира в Нідерландах). Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). "Київстар" 25 років працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua