На Тернопільщині у сферу охорони здоров’я у 2016 році вклали понад 120 мільйони гривень

11:20, 01 березня 2017
Тернопіль
39 0

Кошти були спрямовані на заходи з енергозбереження, покращення умов перебування пацієнтів у медичних закладах, придбання обладнання та інше.

Голова ТОДА Степан Барна / Фото oda.te.gov.ua

Як передає кореспондент УНІАН, про це під час засідання колегії управління охорони здоров`я ОДА повідомив голова облдержадміністрації Степан Барна.

«За ці кошти проведено заходи з енергозбереження, покращено умови перебування пацієнтів у медичних закладах, придбано обладнання тощо. Близько 100 млн. вкладено у ремонт і реконструкцію закладів охорони здоров`я різного рівня. Крім того, на видатки галузі ми спрямували близько 20 млн з субвенції на соціально-економічний розвиток. Також на 70 млн грн закуплено сучасне медичне обладнання, яке дозволяє суттєво покращити якість надання медичних послуг для жителів області», – розповів голова ТОДА.

За його словами, у 2017 році на заходи з енергозбереження у медичних закладах області планують спрямувати 15 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку. Також на  25 млн грн з  субвенції на соціально-економічний розвиток планують закупити сучасне обладнання.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter