Прокуратура оскаржила рішення апеляційного суду, який звільнив депутата Тернопільської облради від штрафу за отримання хабара

12:50, 09 вересня 2017
Тернопіль
13 0

Прокуратура Тернопільської області подала касаційну скаргу, з доводами якої погодились у Вищому спеціалізованому суді України.

/ фото m.knews.kg

Прокуратура оскаржила рішення апеляційного суду, який звільнив депутата Тернопільської облради від штрафу за отримання 30 тис. грн хабара.

Як повідомили УНІАН в прес-службі обласної прокуратури, вищий спеціалізований суд України погодився із позицією прокуратури та задовольнив скаргу прокурора і скасував ухвалу апеляційного суду та призначив новий розгляд у суді у справі щодо колишнього директора комунального підприємства облради. 31 липня 2015 року депутат облради, директор комунального підприємства Тернопільської облради отримав від місцевого підприємця 30 тис. грн неправомірної вигоди, як він пояснив – для передачі службовим особам Тернопільської міськради. За цю суму підприємцю обіцяли безперешкодну діяльність та сприяння у подальшому фінансуванні робіт на виконання договорів підряду з утеплення приміщень.

Суд першої інстанції визнав винним чиновника за ч. 1 ст.190 (заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою), та за ч. 4 ст.27, ч.2 ст.15 (замах), ч.1 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України. Ухвалою Апеляційного суду Тернопільської області, вирок суду першої інстанції змінено, дії посадовця перекваліфіковано як замах на шахрайство і призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становило 850 грн. і звільнено від його сплати.

Також, цією ухвалою скасовано вирок в частині щодо підбурення до наданння неправомірної вигоди службовій особі і провадження у цій частині закрито. Прокуратура Тернопільської області подала касаційну скаргу, з доводами якої погодились у Вищому спеціалізованому суді України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter