Сюжет дня: Розмови про розміщення миротворців ООН на Донбасі
 • Розмови про розміщення миротворців ООН на Донбасі

  Розмови про розміщення миротворців ООН на Донбасі

  Розмови про можливість розміщення мирротворцев ООН на Донбасі ведуться мало не з початку бойових дій у регіоні. Однак вони поновилися з новою силою після того, як 5 вересня 2017 року президент Росії Володимир Путін заявив, що згоден на розміщення миротворців ООН тільки на лінії розмежування на Донбасі для забезпечення безпеки спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. При цьому він заявив, що доручив МЗС РФ внести відповідну резолюцію на розгляд Ради безпеки ООН, і підкреслив, що це не може бути вирішено без прямого контакту з представниками проросійських бойовиків на Донбасі.

  Українська сторона відразу ж заявила, що ідея Путіна щодо введення миротворців ООН на лінію розмежування на Донбасі спотворює ідею миротворчої операції.

  При цьому Україна, як і більшість її західних партнерів, підтримують ідею введення миротворців ООН на Донбасі, але вважають, що територія їх присутності не повинна обмежуватися лінією розмежування, а доходити до самого кордону з РФ.

  Останнє оновлення: 06.07.2020 23:31

Новини про розміщення миротворців ООН на Донбасі

Стрічка новин
завантаження...
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності