этот материал доступен на русском

МАУ, LOT і Turkish Airlines повністю скасовують рейси в Запоріжжя на час ремонту ВПП у місцевому аеропорту

18:14, 19 серпня 2019
Новини туризму
506 0
Turkish Airlines скасовують всі свої рейси в аеропорт Запоріжжя на період з 2 вересня по 15 жовтня / фото facebook/LvivAirport

В авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", LOT і Turkish Airlines скасовують всі свої рейси в аеропорт Запоріжжя на період з 2 вересня по 15 жовтня у зв'язку з ремонтом там злітно-посадкової смуги.

Як повідомляє ЦТС, пасажири скасованих рейсів повинні отримати відповідні повідомлення з правом перебронювання квитків на рейси з прибуттям в аеропорт Дніпра або іншого міста. У разі відмови від перебронювання пасажири отримають компенсацію вартості квитків.

Читайте такожМАУ влаштувала великий розпродаж квитків до Дня Незалежності України

"Інформуємо вас про те, що авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" скасовує рейси з та Запоріжжя у зв'язку з закриттям аеропорту на період з 02.09.19 за 15.10.19. Пасажирам скасованих рейсів буде запропоновано змінити аеропорт вильоту/прибуття на Дніпро (або інший зручний для пасажира), або повернути вартість квитка", - відповіли в МАУ на питання ЦТС.

Такі ж рішення прийняли в LOT і Turkish Airlines, що випливає з офіційного повідомлення туристичної компанії "Роза вітрів".

В авіакомпанії "Мотор Січ", у свою чергу, раніше повідомили про такі зміни в своєму розкладі у зв'язку з закриттям на ремонт ЗПС аеропорту Запоріжжя.

- рейс Запоріжжя-Київ і Київ-Запоріжжя - скасовано;

- замість щоденних рейсів Запоріжжя-Мінськ і Мінськ-Запоріжжя будуть виконуватися рейси Дніпро-Мінськ і Мінськ-Дніпро по середах, п'ятницях і неділях;

- замість рейсів Запоріжжя-Бургас і Бургас-Запоріжжя будуть виконуватися рейси Дніпро-Бургас і Бургас-Дніпро.

Зміни набирають чинності з 1 вересня і будуть діяти до 15 жовтня включно.

Пасажирів зазначених рейсів попросили звернутися до контакт-центру компанії.

Зазначимо, що перельоти в Білорусь запорізька авіакомпанія виконує у співпраці з "Бєлавіа". Там ЦТС повідомили, що внесуть зміни в свою польотну програму у відповідності з змінами "Мотор Січі".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter