В цьому році аеропорту в Білій Церкві планують надати статус міжнародного / фото УНІАН

Міністерство інфраструктури у 2020 році планує надати аеропорту в Білій Церкві статус міжнародного й підготувати до концесії дорогу М-05 Київ - Біла Церква.

Читайте такожАеропорт "Одеса" у 2019 році збільшив пасажиропотік до 1,7 мільйона осіб

Про це повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

Також планується здійснити реконструкцію аеропортів у Дніпрі, Мукачеві та Одесі.

У дорожній сфері планується підготувати концесії доріг М-06 Львів - Стрий, М-09 Львів - Тернопіль, М-05 Київ - Біла Церква, ввести в режим роботи 20 комплексів для зважування в русі.

Також, у планах міністерства відновити близько 4000 кілометрів автодоріг й провести реформу «Укравтодору» та «Укртрансбезпеки».

Як повідомляв УНІАН, у 2018 році Міністерство інфраструктури повідомило про плани до 2020 року створити Міжнародний аеропорт «Біла Церква» з мультимодальною інфраструктурою для вантажних і пасажирських авіаперевезень, а також забезпечити розвиток сучасного центру технічного обслуговування та ремонту повітряних суден.

Тоді фахівці відомства оцінили орієнтовну вартість проекту в 52 млн євро, а орієнтовний строк реалізації - 2018-2020 роки.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.