Спочатку стійки самостійної здачі багажу будуть доступні тільки пасажирам Wizz Air / УНІАН

Аеропорт Краків першим в Польщі запустив в роботу стійки самостійної здачі багажу.

Читайте такожСтаровинний Краків: як провести незабутню відпустку у місті королів

Як повідомляє avianews.com, 10 одиниць такого обладнання поставила компанія SITA. Взаємодія з пасажиром відбувається восьмома мовами: польською, українською, англійською, німецькою, італійською, французькою, норвезькою та іспанською.

Спочатку стійки самостійної здачі багажу будуть доступні тільки пасажирам Wizz Air. Ними зможуть скористатися клієнти лоу-коста на рейсах в тому числі в Україну — Київ, Харків та Запоріжжя.

Процедура передбачає, що на момент здачі багажу мандрівник вже повинен мати випущений посадковий талон.

Валізу необхідно помістити на стрічку, просканувати талон, після чого обладнання перевірить, чи відповідає багаж дозволеним у бронюванні габаритами і вагою. Якщо все в порядку, принтер випустить багажну бирку, яку необхідно наклеїти на сумку. По завершенню процедури багаж відправиться в обробку.

За прогнозом аеропорту, нові стійки дозволять пасажирам економити до 20 секунд часу на здачу багажу порівняно з процедурою на звичайній стійці, де оформлення проводить людина.

На першому етапі співробітники аеропорту і хендлінгової компанії будуть допомагати пасажирам користуватися новим обладнанням.

В Україні схоже обладнання по самостійній здачі багажу встановлено в обох київських аеропорти — Бориспіль і Жуляни.

Як раніше повідомляв УНІАН.Туризм, в Варшаві в автоматах з продажу квитків з'явиться українська мова.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.