этот материал доступен на русском

Португалія продовжила заборону на авіасполучення з Україною: рейси з Києва та Львова в Лісабон скасовано

14:23, 03 липня 2020
Новини туризму
567 0
Португалія продовжмла заборону на авіасполучення з Україною  / Фото УНІАН

Португалія продовжила заборону на міжнародне повітряне сполучення з країн, які не входять до ЄС або не є країнами Шенгенського простору. Відповідне рішення затвердив Уряд країни.

Читайте такожНазвано кращі програми ВНЖ і громадянства за інвестиції 2020 року

Як повідомляє Lowcostavia.com.ua, з урахуванням рішення Ради ЄС від 30 червня 2020 року щодо поступового зняття тимчасових обмежень стосовно несуттєвих подорожей жителів деяких третіх країн до країн-членів ЄС, Португалія розробила такі правила та заходи (наказ № 6756-С/2020 від 30 червня 2020 року):

Впродовж періоду з 00:00 1 липня 2020 року до 23:59 15 липня 2020 року:

дозволено міжнародне повітряне сполучення (всі рейси) з/до Португалії до/з країн – членів ЄС, країн Шенгенського простору (Ліхтенштейн, Норвегія, Ісландія та Швейцарія) та Великобританії відповідно до умов Угоди між ЄС та Великобританією,

дозволено міжнародне повітряне сполучення з країн з позитивною епідеміологічною ситуацією (Алжир, Канада, Південна Корея, Марокко, Туніс, Китай) за умови дотримання принципу взаємності,

заборонено міжнародне повітряне сполучення (всі рейси) з/до Португалії до/з країн, які не входять до ЄС або не є країнами Шенгенського простору.

Рейси Wizz Air Львів-Лісабон та Київ-Лісабон скасовано щонайменше до 15 липня. Квитки прибрали з продажу.

Прямі рейси з України в Португалію виконує авіакомпанія Wizz Air на напрямку Київ-Лісабон. Вчора, разом з відкриттям бази у Львові, було заплановане відкриття нового рейсу Львів-Лісабон, але його було скасовано за кілька годин до відправлення. Сьогодні скасували рейс Київ-Лісабон і прибрали з продажу авіаквитки до 15 липня.

Виключення з правил для відвідин Португалії: виключно важливі подорожі (viagens essenciais) із обов’язковим пред’явленням негативного тесту на COVID-19, пройденого за 72 години до вильоту, із можливою забороною з боку SEF в’їзду на територію Португалії резидентам:

з португаломовних країн (з Бразилії – міжнародні рейси з/до Сан-Паулу та з/до Ріо-де-Жанейро);

з США

Важливими подорожами (viagens essenciais) – тобто подорожами, які дають право на транзит або в’їзд до Португалії вважаються:

подорожі громадян країн-членів ЄС; громадян країн Шенгенського простору та членів їх сімей; громадян третіх країн, які легально проживають на території країн-членів ЄС (мають посвідки на проживання в країні-члені ЄС);

подорожі громадян третіх країн, які мандрують з метою реалізації професійних, навчальних цілей, об’єднання сім’ї, лікувальних або гуманітарних цілей за умови дотримання принципу взаємності.

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter