Дмитро Комаров в Гонконзі / фото прес-служби 1+1

Телеведучий-мандрівник Дмитро Комаров у новій серії тревел-шоу «Світ навиворіт» показав глядачам зворотну сторону життя найбільшого китайського мегаполісу - Гонконгу. Мандрівник познайомився з «королем змій» і вирушив на екскурсію до «небесної» ферми.

Читайте такожДмитро Комаров: Рахів – центр Європи, водоспад Шипіт, Драгобрат, Денеші... В Україні безліч місць, які можна зробити надприбутковими

Гонконг - одне з найбільш густонаселених міст планети і важливий світовий фінансовий центр. Це країна в країні, де є свій парламент, уряд і закони. «Світ навиворіт» у попередніх випусках вже розповідав, що населення мегаполісу становить близько 8 мільйонів, а кожен 7 житель тут - мільйонер. Але якщо подивитися на місто з висоти, то можна помітити, що Гонконг з сотнями найвищих хмарочосів, офісних будівель і торгових центрів з усіх боків оточений тропічними джунглями, повідомляє прес-служба «1+1».

У цих лісах живе 52 види змій, багато з яких отруйні і смертельно небезпечні. Проблема зі зміями тут дуже серйозна - їх можна зустріти практично в будь-якій частині мегаполісу, а іноді вони забираються навіть в житлові будинки. У Гонконзі існують спеціальні люди, завдання яких - захистити населення від отруйних укусів. У народі таку незвичайну професію називають «король змій».

«Світу навиворіт» в Гонконзі ексклюзивно вдалося відшукати людину з професією «король змій» і отримати від нього запрошення на спільне полювання. Яким чином вдасться Дмитру Комарову разом з ним зловити в парку одну з найбільш отруйних змій на планету - кобру, глядачі побачать в новій серії «Світу навиворіт».

Дмитро Комаров в Китаї / фото прес-служби 1+1

А після полювання українські мандрівники потраплять в китайський ресторан, де подають тільки одну старовинну страву - суп із змії. За традицією програми, спробує екзотичний суп і сам ведучий, після чого поділиться з усіма своїми враженнями.

Крім того, у новому випуску на глядачів чекає відкриття ще однієї незвичайної сторони життя сучасного мегаполісу. Раніше Дмитро Комаров вже звертав увагу на проблему відсутності вільної землі в Гонконзі. Але навіть в таких жорстких умовах винахідливі китайці придумали, як вирощувати в місті свіжі овочі та фрукти. Фермери тут знайшли місце на дахах хмарочосів, облаштувавши там цілі «небесні» сади. На екскурсію на одну з таких ферм потрапить і команда «Світу навиворіт».

Як виглядає найбільша і найзнаменитіша гонконгська небесна ферма, що вирощують китайці на дахах хмарочосів, і як смакує зміїний суп -дивіться у новому випуску програми «Світ навиворіт» вже сьогодні о 22:45 на каналі «1+1».

Дмитро Комаров в Китаї / фото прес-служби 1+1

Попередні випуски програми "Світ навиворіт" про Китай

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.