Найбільше місто Австралії Сідней також вживає карантинні заходи через поширення коронавірусу. 

Читайте такожЯк цвітіння сакури позбавило людей по всьому світу інстинкту самозбереження під час пандемії коронавірусу (фоторепортаж)

В країні ще не має тотальної заборони для всіх виходити з дому, однак багато закладів та установ вже позачинялися. Тим часом на вулицях проводять дезинфекцію, людей довкола небагато.

При цьому раніше країна закрила кордони для іноземців, а усі місцеві жителі, які прибувають із-за кордону, мають в обов'язковому порядку провести 14 днів на самоізоляції.

Загалом, станом на 26 березня 2020 року в Австралії на коронавірус захворіли 2 810 людей, 13 померли (з них 7 в штаті Новий Південний Уельс, столицею якого є Сідней). При цьому в країні вже вилікувались від коронавірусу 172 людини.

Як раніше повідомляв УНІАН.Туризм, у Китаї, з якого почалася пандемія коронавірусу у всьому світі, поступово послаблюють карантинні заходи у зв'язку зі зменшенням кількості інфікованих, а місцеві жителі поступово починають знову виходити на вулиці.

Підписуйтесь також на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.

Читайте також:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм канал УНІАН.Туризм.