Вчора окупанти все ж таки провели обмежені і безуспішні атаки по всіх напрямках \ фото narodna-pravda.ua

Міноборони РФ щодня звітувало про територіальні "здобутки" з 24 лютого, але 6 липня, вперше за 133 дні війни проти України, не було жодних заяв чи оцінок - це свідчить про те, що росіяни взяли "оперативну паузу".

Про це повідомив американський Інститут дослідження війни (ISW). Зокрема, аналітики ISW зазначили, що міноборони РФ не заявляло про захоплення якихось нових територій або пересування сухопутних військ з моменту оточення Лисичанська 3 липня.

Зазначається, що водночас 6 липня російські війська все ж таки провели обмежені і безуспішні наземні атаки по всіх напрямках. Такі спроби узгоджуються з російською оперативною паузою, яка не має на увазі та не вимагає повного припинення активних бойових дій. Російські сили, швидше за все, обмежаться відносно невеликими наступальними діями, намагаючись створити умови для масштабніших наступальних операцій і відновити необхідну бойову міць.

Російські війська вели наступальні дії на північний захід і схід від Слов'янська, продовжували просуватися на захід у напрямку Сіверська від кордону Луганської та Донецької областей. Також росіяни намагалися наступати на Бахмут з ​​півдня, здійснили обмежені наземні атаки на північ від Харкова.

Також аналітики вказали, що російські війська провели невдалий наземний штурм на північному заході Херсонської області.

У ISW повідомили, що російські війська можуть формувати нову військову частину в Муліно Нижегородської області.

Як повідомляв УНІАН, раніше сьогодні вамериканському Інституті вивчення війни заявили, що українська армія продовжує створювати умови для контрнаступу на Херсон.

Вас також можуть зацікавити новини: