Супутникові знімки з високою роздільною здатністю показують бронетехніку та допоміжну техніку в Єльні, Росія

Видання Politico оприлюднило свіжі супутникові фотографії, які підтверджують повідомлення про те, що Росія знову зосереджує війська та військову техніку на кордоні з Україною.

"Нові фотографії, зроблені супутником у понеділок (1 листопада, - УНІАН), підтверджують нещодавні повідомлення про те, що Росія знову зосереджує війська та військову техніку на кордоні з Україною", — йдеться у повідомленні Politico.

Читайте такожВійська РФ біля українського кордону: у Міноборони раптово заперечили інформацію ЗМІУ статті видання зазначається, що кадри були зроблені в районі російського міста Єльня Смоленської області недалеко від кордону з Білоруссю. На фото - скупчення бронетанкових частин, танків та самохідної артилерії разом з військовими.

Відео дня

А недалеко від північного кордону України була переміщена техніка 4-ї танкової дивізії Росії - танки Т-80У та САУ. У цьому районі, навколо Брянська та Курська, помічено елементи 1-ї гвардійської танкової армії.

Politico пише, що російські військові, "включаючи елітну 1-ю гвардійську танкову армію, почали рух у кінці вересня з інших районів Росії, де зазвичай базуються".

Росія зосереджує війська та техніку на кордоні з Україною: Politico оприлюднило супутникові знімки
Росія зосереджує війська та техніку на кордоні з Україною: Politico оприлюднило супутникові знімки

Війська РФ біля кордонів України: що відомо

Нагадаємо, днями видання The Washington Post із посиланням на власні джерела повідомило, що Росія останнім часом відновила нарощування військової сили на кордоні з Україною - чиновники США і Європи зі стурбованістю фіксують нерегулярне переміщення техніки і військовослужбовців.

Згодом у вітчизняному Міноборони спростували цю інформацію. "За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, станом на 1 листопада 2021 року додаткове перекидання російських підрозділів, озброєння та військової техніки до державного кордону з Україною не зафіксовано", - йдеться у повідомленні.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що розвідка не фіксує значного переміщення російських військ, їх наближення чи нетипового збільшення на кордоні України.

Вас також можуть зацікавити новини: