США мають підтримати бажання України розпочати швидкий наступ і активніше надавати Києву військову та політичну підтримку / фото ua.depositphotos.com

Сполучені Штати Америки повинні були б підтримати бажання України розпочати швидкий наступ і активніше надавати Києву військову та політичну підтримку, аби подолати російську агресію. Нині ж Вашингтон підтримує наступ "у половинчастий спосіб". Про це йдеться у матеріалі оглядача The Wall Street Journal Холмана Дженкінса-молодшого.

Автор вважає, що Україна не має поступатися власними територіями, а бути відновлена у її кордонах 1991 року, при цьому у Києві "мають зрозуміти, що шлях інтеграції з західними структурами безпеки та нарощування військової могутності України є довгим".

"США мають зарадити собі та Україні, стоячи між президентом Володимиром Зеленським і вимогою його виборців щодо швидкого та щасливого кінця, якого немає в планах. Зараз має значення тривала політична боротьба. ... Війну неможливо виграти на землі. Україна не піде на Кремль, щоб встановити новий режим, щоб укласти мир на умовах України", - пише журналіст.

Відео дня

Водночас, на його думку, питання надання повноцінної підтримки України не розв'яжеться до дня виборів президента США - а, можливо, і довше.

"Виборцям Трампа потрібен хтось, хто б сказав їм, незважаючи на їхні скарги чотирирічної давнини, що його тип хаосу не принесе користі у світі, який виник під час Джо Байдена. ... Час на боці Заходу, коли Київ і Захід готові почати грати на довгострокову перспективу. Але для цього потрібен інший тип президента, ніж запропонований двома сьогоднішніми фаворитами", - вважає автор.

Допомога США Україні - останні новини

Сполучені Штати Америки будуть "відповідальні за поразку України", якщо Конгрес не схвалить останній запит адміністрації президента Джо Байдена на багатомільярдне фінансування для країни, яка постраждала від війни. Про це заявила міністр фінансів США Джанет Єллен.

Раніше представники Республіканської партії США виставили Байдену ультиматум стосовно підтримки України. Так, спікер Палати представників Конгресу Майк Джонсон заявив, що не підтримає подальшу військову допомогу Києву, якщо адміністрація президента не погодиться посилити безпеку кордону США з Мексикою.

Вас також можуть зацікавити новини: