Україна продовжує бити по ППО окупантів в Криму / фото ua.depositphotos.com

Знищення російської протиповітряної оборони в окупованому Криму це розчищення шляху і для заходу винищувачів F-16, які мають бути надані Україні партнерами.

Про це сказав авіаційний експерт, аналітик Костянтин Криволап в ефірі телемарафону, коментуючи активне знищення російських об'єктів на півострові, зокрема, систем С-300 і С-400. "Це розчищення шляху для того, щоб туди заходили безпілотники, крилаті ракети, F-16, "Міражі". Все, що завгодно. Це знищення ППО, вони не зможуть нічого бачити і нічого виявити", - підкреслив він.

Відповідаючи на запитання з приводу того, наскільки близько винищувачі F- 16 зможуть підлітати до окупованого Криму, він зазначив, що близькі підльоти мають серйозні ризики. "Росіяни зараз не можуть підлітати ближче 50-60 км до лінії дій нашого ППО, тобто лінії розмежування. Так само не зможемо й ми підлітати. Тобто ця зона 50-60 км з обох сторін буде", - наголосив він.

Відео дня

При цьому експерт додав, що війна - це історія помилок. "Якщо ми вражаємо їх комплекс, наприклад С-300, С-400, то в цю дірочку ми будемо прориватися далі. Те саме, якщо ми десь прозіваємо і зробимо помилку, то вони будуть знищувати наш комплекс, нашу систему і намагатимуться в цю дірочку пролізти", - зазначив Криволап.

Удари по Криму: останны новини

Як повідомляв УНІАН, Україна активно використовує ракети ATACMS для знищення об'єктів окупаційних військ Російської Федерації на півострові.

Forbes зазначало, що у травні українські військові випустили 10 ракет по базі Бельбек, знищивши радар і дві пускові установки зенітної батареї С-400, а також пошкодивши чотири військові літаки.

Окупанти замінили зруйновані компоненти С-400, але Україна завдала повторногу удар. Під час цієї атаки було уражено ще дві батареї, що перебували поблизу.

Вас також можуть зацікавити новини: