Сили оборони України атакували війська ППО Росії під Єйськом / колаж УНІАН, фото AvScanNZ/Х

Під час ударів по території Росії вночі 21 червня, ймовірно, Сили оборони України уразили 726-й навчальний центр російських військ ППО в районі Єйська Краснодарського краю.

Про це пише OSINT-аналітик AvScanNZ у соцмережі Х з посиланням на дані осередків пожеж із супутників NASA.

Експерт припускає, що вночі там уразили щонайменше три цілі.

Відео дня
Сили оборони України атакували війська ППО Росії під Єйськом / фото AvScanNZ/Х

Telegram-канал ASTRA з посиланням на джерела в екстрених службах регіону повідомляє, що вночі 21 червня в казарму військової частини ППО під Єйськом влучила ракета, в результаті цього удару поранено 9 військовослужбовців.

"У ніч на 21 червня в селі Воронцовка в Краснодарському краї невстановлена ракета влучила в казарму в/ч 33859. Поруч розташований полігон Воронцовський. Будівлю казарми пошкоджено, поранено 9 російських військовослужбовців", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що ні місцева влада, ні Міноборони про ракетну атаку на військову частину ППО не повідомили. Загалом, за даними Міноборони, сили ППО в Краснодарському краї відбили сьогодні вночі атаку 43 безпілотників.

Удари по Росії вночі 21 червня - що повідомлялося

Нагадаємо, раніше поінформовані джерела повідомили УНІАН, що вночі 21 червня СБУ із ЗСУ відпрацювали по полігону запуску "шахедів" і трьох НПЗ у Краснодарському краї:

"Спочатку в рамках спільної реалізації з ракетними військами і ВМС ЗСУ "бавовна" відвідала полігон 167-го навчального центру в н.п. Єйськ, звідки росіяни запускають по Україні "шахеди". Там розташований склад іранських дронів і проживають у казармах їхні оператори. На полігоні зафіксовано серію вибухів із подальшою детонацією".

Вас також можуть зацікавити новини: