Україна різко наростила знищення автомобільної техніки РФ: експерт розкрив причини

У березні Сили оборони помітно збільшили кількість знищеної автомобільної техніки РФ. І це може помітно вплинути на можливості ворога на фронті. Про це Владислав Селезньов - військовий експерт, екс-речник Генерального штабу Збройних сил України, сказав в етері Радіо NV. 

"Я думаю, що за березень ми побачимо рекордний показник. Зазвичай, коли ми говоримо про автомобільну техніку – йдеться про техніку переднього краю, з-за допомоги якої ворог намагається на високих швидкостях долати кілл-зону, яка складає 10-20 кілометрів від лінії боєзіткнення", – сказав Селезньов.

Водночас він зазначив, що крім знищення техніки на передньому краю, Сили оборони також нарощують кількість атак по російській логістиці на середній відстані. І це може помітно вплинути на можливості окупантів в наступі.

Відео дня

"Не важко перевірити z-пабліки РФ, щоб переконатися, що волання серед ключових ТОП-блогерів відбувається. Бо в такий спосіб ми системно виносимо логістику переднього краю. Немає автівок – відбувається заторможення постачання всіх ресурсів, які конче потрібні російським штурмовикам", – додав Селезньов.

Експерт також зазначив, що наразі РФ не знайшла ефективного рішення для протидії українським БПЛА. Водночас він зазначив, що саме з такими ударами може бути повʼязана активізація РФ на фронті.

"Маю передчуття, що ворог не дарма поспішає вести активні наступальні дії, починаючи з другої декади березня. Бо розуміє, що якби він це розпочав у третій декаді квітня, коли стабілізуються ґрунти, зʼявиться зеленка, що було б логічно. То у ворога просто не буде ресурсів для того, щоб підвозити всі матеріально технічні засоби ближче до поля бою. Бо тут і зараз, руйнуючи по дві сотні автомобільної техніки, ми поступово будемо знищувати наступальний потенціал російської армії" – пояснив Селезньов. 

Ситуація на фронті: важливі новини

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що РФ встановила новий термін для захоплення Донецької області – 2 місяці. За словами президента, після цього Москва погрожує, що наступні її вимоги на переговорах будуть жорсткішими і тому закликає вийти Україну з Донбасу самостійно.

Водночас аналітики з Інституту вивчення війни повідомляють, що наступ РФ на фронті "забуксував". Зазначається, що просування росіян з початку року різко сповільнилося. Тоді як Сили оборони продовжують перехоплювати ініціативу.

Вас також можуть зацікавити новини: