
Зараз Росія виготовляє понад 100 ракет усіх типів кожного місяця та від 200 до 400 "шахедів" щодня. Про це розповів ветеран російсько-української війни майор запасу НГУ Олексій Гетьман в ефірі "Еспресо".
"Наразі росіяни виробляють понад сотню ракет усіх типів щомісяця. Це "Іскандери", Х-101, тобто як крилаті, так і балістичні ракети. Наприклад, 30-40 ракет типу Х-101 вони виробляють на місяць. Це означає, що росіяни можуть виготовляти близько 3-4 ракети на день", - пояснив експерт.
Гетьман наголосив, що російські окупанти щодня можуть запускати до п'яти ракет та до 400 "шахедів", або ж накопичувати їх, аби проводити масовані атаки.
"Наразі росіяни щодня запускають по Україні 3-4 ракети - фактично це їхня денна норма. Щодо "шахедів", то їх росіяни здатні виробляти кілька сотень на день. Теоретично росіяни можуть щодня запускати по Україні 3-4 ракети, а з урахуванням північнокорейської ракети КН-23 - до п’яти. До цього слід додати від 200 до 400 "шахедів", - додав ветеран.
Російські обстріли - останні новини
Як писав УНІАН, російські окупанти в ніч проти 10 червня атакували "шахедами" середмістя Одеси, внаслідок чого загинуло двоє чоловіків, ще дев'ять людей отримали поранення.
За попередньою інформацією, армія РФ застосувати проти міста 10 безпілотників. Також відомо, що загиблі та постраждалі - це цивільні особи, місцеві жителі.
"Пошкоджено житлові будинки, будівлю пологового будинку, станцію екстреної медичної допомоги, приватну медичну клініку, спортивний комплекс, зоопарк, будівлю залізничного вокзалу, а також автомобілі містян", - розповіли в Одеській обласній прокуратурі.
Крім того, росіяни масовано атакували Київ, внаслідок чого загинула жінка в Оболонському районі. Також міський голова столиці Віталій Кличко повідомляв, що від нічної масованої дронової атаки ворога постраждало чотири людини.
За словами рятувальників, внаслідок падіння уламків БпЛА зафіксовані пожежі, руйнування житлових і нежитлових будівель та пошкодження інфраструктури в різних районах міста.