Росіяни почали системно застосовувати ФАБ-3000 / кадр з відео

Російська пропаганда повідомила про новий епізод застосування надважкої бомби ФАБ-3000 з модулем планування і корекції. На опублікованих кадрах видно, що у бомби явно спостерігаються проблеми з точністю, пише військовий експерт Олександр Коваленко.

"Ворогом опубліковано третє відео із застосуванням тритонної бомби ФАБ-3000 М54. Як і в попередніх відео чітко видно, що КАБ має низьку точність і не влучає в ціль, але через високу потужність цей недолік нівелюється руйнівним ефектом від вибухової хвилі", - зазначає він.

Аналітик акцентує, що застосування 3-тонних бомб з боку окупантів стає системним і регулярним. На його думку, це несе пряму загрозу оборонним укріпленнями України.

Коваленко обурюється, що на цьому тлі Захід "продовжує гальмувати" з ослабленням своїх обмежень на удари по військових об'єктах у Росії та з постачанням необхідних інструментів для цього - ППО, літаків і ракет більш дальнього радіусу дії.

Російський бомбовий терор України

Як писав УНІАН, у суботу російські окупанти скинули на Харків плануючу авіабомбу - КАБ. Вона влучила в житловий будинок у центральній частині міста. Унаслідок удару загинули троє людей, понад 50 дістали поранення.

Також ми розповідали, що окупанти почали використовувати КАБи по Торецьку Донецької області. Лише на Торецькому напрямку минулої доби Сили оборони відбили 15 штурмів ворога.

Вас також можуть зацікавити новини: