Путін знову прибіг до ядерних погроз / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com, скріншот

Президент Росії Володимир Путін знову погрожує світу застосуванням ядерної зброї. Американські аналітики впевнені, що використання цього виду озброєння РФ в Україні або іншій країні світу є малоймовірним.

Про це повідомляється у звіті Інституту вивчення війни на тлі того, що 1 березня Міноборони країни агресорки похвалилось успішним навчально-бойовим пуском міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 "Ярс", оснащеної роздільною головною частиною з блоками індивідуального наведення.

Аналітики також нагадали й промову Путіна що під час його звернення до Федеральних зборів 29 лютого. Там він заявив про наявність у Росії зброї, здатної вдарити по країнах Заходу.

Відео дня

"Кремль часто використовує брязкання ядерною шаблюкою, щоб вселити страх у західну аудиторію та послабити підтримку Заходу для України. Застосування Росією ядерної зброї в Україні та за її межами є малоймовірним", - підсумували експерти.

Ядерні погрози РФ

Як повідомляв УНІАН, Путін пригрозив "трагічними наслідками" країнам, які наважаться відправити в Україну своїх військових. 

У Міністерстві закордонних справ КНР не оцінили чергові ядерні погрози Путіна іншим країнам. Прес-секретар міністерства Мао Нін наголосила, що у ядерній війні не буде переможців.

Водночас у НАТО вважають блефом нові ядерні погрози Путіна.

Вас також можуть зацікавити новини: