Ветеран АТО Дикий оцінив прогноз Буданова про важкі часи / Колаж УНІАН, фото скріншот, фото УНІАН, Дмитро Ключко

Ветеран АТО Євген Дикий висловив думку щодо того, чому в ГУР кажуть про "важкі часи" у травні-червні. Він пояснив, що, ймовірно, мав на увазі очільник відомства Кирило Буданов.

Полегшення у війні не буде, буде тільки погіршення і воно триватиме доти, поки одна зі сторін "обвалиться". На цьому наголосив Дикий в інтерв’ю "Новинарні": 

"Важко буде і нам, і їм. Ні в якому разі не слід думати, що з якогось моменту стане легшати. Такого не буде.  Тут треба орієнтуватись на Другу світову війну, коли весь час ставало важче, важче, важче, а потім в якийсь момент одна зі сторін лавиною покотилась вниз, посипалась. Тобто не буде поступово полегшення, а буде тільки погіршення. До моменту, коли одна якась сторона "обвалиться".

Відео дня

За його словами, росіяни будуть продовжувати "кошмарити" Україну і будуть в цьому вдосконалюватись.

"Ми зі свого боку маємо: перше - покращувати наш захист та друге - покращувати наші засоби їх "кошмарення". І вирішальним буде те, яке буде співвідношення", - сказав військовий.

На його переконання, Україна може мати перевагу над Росією, оскільки остання має чимало слабких місць.

"Навіть ті перші успіхи, яких ми добились - трошечки "мінус" Чорноморський флот РФ, трошечки - чверть нафтопереробної промисловості РФ… А це тільки за останні місяці і в умовах, коли ще американської допомоги не було. Виключно своїми доморощеними методами. Насправді в них багато слабких місць. І той самий Буданов зі своєю командою над цими слабкими місцями дуже ретельно працюють", - прокоментував Дикий.  

Він висловив думку і щодо того, чому очільник ГУР Кирило Буданов сказав про "важкі часи" у травні-червні.

"Швидше за все він оцінював, виходячи з того, що в росіян мобілізація пішла швидше, ніж ми прогнозували. Перші хвилі нового поповнення, які, особисто я, прогнозував на липень-серпень, здається, що вони прийдуть раніше. Плюс у Буданова хороша інформація про російське виробництво. Я думаю, що ГУРівці оцінюють наскільки виросли темпи виробництва тих самих ракет російських, шахедів", - сказав військовий.

При цьому він зауважив, що гонитва озброєнь триває з обох сторін.

"Ми говоримо про те, чим вони нас "кошмарять", але ж ми в останні місяці поклали ледь не чверть їхньої нафтопереробної промисловості. Тобто ми теж вдосконалюємо і якість наших дальніх дронів і їхню кількість. І реально один з елементів можливого переламу ходу війни - це, якщо ми їх оцими дальніми дронами "закошмаримо" сильніше, ніж вони нас", - сказав Дикий. 

Що сказав Буданов щодо важких часів для України

У квітні очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов сказав в інтерв’ю ВВС, говорячи про прогнози у війні, що з середини травня в Україні очікується досить важка ситуація, на фронті в тому числі. Водночас він зазначив, що ця ситуація не буде катастрофічною для України.

Він також зазначив, що не реагує на песимістичні прогнози Заходу, зокрема, що Україна може програти у війні вже цього року. На запитання, чи мають сенс взагалі такі песимістичні настрої, зазначив, що немає підстав для того, щоб вірити в стратегічний програш України. 

Вас також можуть зацікавити новини: