Володимир Зеленський / фото president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський відреагував на підсумки засідання Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн-9"), яке відбулося в Брюсселі (Бельгія).

"Сьогодні - день чергового "Рамштайну", зустрічі групи військової підтримки України. 54 держави-партнера. Уже дев’ята така зустріч. Маємо чергові сильні рішення для захисту нашої держави, для зміцнення наших воїнів. Підтверджено партнерами більше ППО, більше танків, більше артилерії та снарядів, більше навчання наших військових", - зазначив він у своєму відеозверненні.

Зеленський додав, що не все про "Рамштайн" можна повідомляти публічно, значну частину домовленостей і дискусій варто залишити за зачиненими дверима: "Але можу сказати впевнено: базові тенденції залишаються незмінними".

"Рамштайн-9" - важливі новини

Нагадаємо, міністр оборони США Ллойд Остін підтвердив, що Італія і Франція готуються передати Україні нові зенітні ракетні комплекси SAMP/T, які посилять систему протиповітряної оборони країни.

Також він повідомив, що союзники зобов'язалися передати Україні бронетехніки і танків на більш ніж "вісім бойових бригад".

А ось бойові літаки, зокрема винищувачі F-16, Україна поки не отримає, оголосив Остін.

Вас также могут заинтересовать новости: