этот материал доступен на русском

Rapid Trident-2019: військовослужбовці відпрацювали зачистку населеного пункту, штурм та звільнення заручників (фоторепортаж)

13:28, 20 вересня 2019
Зброя
1119 0

Під час активної фази міжнародних військових навчань "Rapid Trident-2019" («Стрімкий тризуб-2019»), що проходять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині, військовослужбовці відпрацювали блокування та ізоляцію району, зачистку населеного пункту, штурм та звільнення заручників, надання первинної медичної допомоги та провели евакуацію поранених, а також ліквідацію наслідків контртерористичних дій.

Читайте такожПонад 3600 військовослужбовців та 600 одиниць техніки: цього тижня в Україні стартують міжнародні навчання Rapid Trident-2019

Сьогодні, 20 вересня, навчання відвідав міністр оборони України Андрій Загороднюк.

Як повідомляє прес-служба відомства, у рамках Дня високоповажних гостей, разом з учасниками заходу Міністр оборони заслухав начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенанта Павла Ткачука щодо історії створення і спроможностей Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а також ролі Центру у підготовці українських підрозділів відповідно до стандартів НАТО. Також Міністр оборони взяв участь у брифінгу про багатонаціональні командно-штабні військові навчання «Rapid Trident-2019», ознайомився зі сценарієм навчань та силами і засобами, які залучаються до проведення маневрів.

Звертаючись до учасників міжнародного заходу, Андрій Загороднюк, зокрема зазначив, що військові навчання «Rapid Trident» мають довгу історію, але особливого значення вони набули з 2014 року.

"Це було добрим знаком та своєрідним символом підтримки України з боку наших іноземних партнерів. Подібні заходи є основою набуття бойових спроможностей українських Збройних Сил відповідно до стандартів НАТО, – зазначив Андрій Загороднюк. – Наразі новий Уряд України має чітку і зрозумілу позицію щодо необхідності зміцнення Української армії та її розвитку відповідно стандартів і принципів Альянсу".

Як повідомляв УНІАН, на території військового полігону на Львівщині тривають багатонаціональні військові навчання «Rapid Trident-2019». Метою цього важливого міжнародного заходу є удосконалення оперативних спроможностей Сухопутних військ ЗС України відповідно до стандартів Альянсу та відпрацювання практичних елементів міжвидової та міжвідомчої взаємодії під час оборонних, наступальних та стабілізаційних дій.

До навчань залучено понад 3,5 тис. військовослужбовців та 600 одиниць бойової та інженерної техніки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter