У Молдові почали демонтувати радянські танки з пам'ятників

16:59, 16 вересня 2015
798 0

Знятий з постаменту "Т-34", який брав участь у визволенні республіки від фашизму, буде переданий у створюваний молдовською владою музей радянської окупації.

Иллюстративная фотография: Танк Т-34 / Zasadko / wikimedia.org

У Молдові почали демонтувати пам'ятники Великої Вітчизняної війни, пише ТАСС.

За вказівкою міністра оборони країни Анатолія Шалари на території однієї з мотострілкових частин молдавської армії був знятий з постаменту та відвезений танк "Т-34".

"Ми не можемо виховувати військових такими символами. Подібні танки стоять на постаментах по всій Європі як нагадування: якщо ви не будете себе добре поводити, то ось такі у нас методи встановлення порядку", - пояснив Шалару.

Читайте такожМолдова розриває відносини з військовим аташе Росії

Він зазначив, що "сьогодні у республіки інші цінності, а таким пам'яткам місце в музеї". Глава військового відомства висловився за демонтаж ще п'яти танків, які встановлені як пам'ятники радянським воїнам, які перемогли фашизм у містах Молдови.

Знятий з постаменту "Т-34", який брав участь у визволенні республіки від фашизму, буде переданий в створюваний молдовською владою музей радянської окупації. Його ініціатором виступила раніше Ліберальна партія, де Шалару займає пост віце-голови.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter