Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Transparency опублікувало продовження розслідування щодо квартири Рогозіна за 500 мільйонів рублів

Російське відділення неурядової антикорупційної організації Transparency International звернулося до Європейського бюро з боротьби з шахрайством, а також до Генеральної прокуратури і Федеральної податкової служби Росії з проханням перевірити інформацію про обставини придбання віце-прем’єром Росії Дмитром Рогозіним його московського помешкання.

фото: УНІАН
Рогозіни реалізували схему продажу службової квартири, яка імітує обмін і виведення з офшору / фото: УНІАН

Про це повідомляє Радіо свобода.

Відповідно до проведеного раніше розслідування організації, квартира на Староволинській вулиці, яка нині перебуває у власності родини Рогозіна, може коштувати близько 500 мільйонів рублів (це в 10 разів більше, ніж доходи всіх членів його сім’ї в 2011-2014 роках).

За новими даними Transparency International, квартира спочатку належала офшорній компанії, пов’язаній з близькими Дмитру Рогозіну людьми. «Після повернення до Москви з Брюсселя, де Дмитро Рогозін працював представником Росії в НАТО, він отримав від держави і приватизував квартиру в Великому Тішинському провулку. Після цього, можливо, Рогозіни реалізували схему продажу службової квартири, яка імітує обмін, і виведення з офшору квартири на Староволинській», – мовиться в повідомленні антикорупційної організації.

Чайка скаржиться на зростання злочинності в Росії, в тому числі - корупційної

Раніше Рогозін заявив, що помешкання, про яке мовиться, дісталося йому в результаті обміну на інше, згадане, яке йому надала держава як чільному чиновникові, а він його згодом приватизував.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку