Понеділок,
27 лютого 2017

Наші спільноти

У німецькому Штутгарті затримали 400 учасників протесту проти правих

Поліція німецького міста Штутгарт затримала близько 400 учасників акції протесту проти правої партії "Альтернатива для Німеччини".

REUTERS
REUTERS

В ході розгону демонстрантів поліція застосувала сльозогінний газ і водомети, а протестувальники почали закидати поліцейських камінням. В результаті постраждали як мінімум один демонстрант і двоє поліцейських.

Всього поліція нарахувала від 800 до 900 учасників акції. Таким чином, затримано майже половина. В охороні правопорядку були задіяні близько тисячі поліцейських, повідомляє Російська служба ВВС.

У німецькому Штутгарті протестувальники намагаються зірвати з'їзд правої партії - затримані сотні демонстрантів

Протестувальники були незадоволені політикою "Альтернативи для Німеччини", оскільки вважають її націоналістичною. У свою чергу сама партія вважає, що своїми діями демонстранти намагаються обмежити її конституційне право на свободу зібрань.

"Альтернатива для Німеччини" виступає за різке обмеження потоку мігрантів в країну. На неділю в Штутгарті запланований з'їзд партії, на якому вона прийме свій маніфест. Деякі члени партії вже висловилися за те, щоб він був відкрито антиісламським.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку