Понеділок,
27 лютого 2017

Наші спільноти

Прихильники президента Бразилії протестують проти початку процедури імпічменту

Прихильники президента Бразилії Ділми Руссефф перекрили дороги по всій країні, протестуючи проти спроби сенату проголосувати за початок процедури імпічменту.

REUTERS
REUTERS

У багатьох містах, включаючи столицю країни Бразиліа,через стихійні барикади порушено транспортне сполучення, передає Російська служба Бі-Бі-Сі.

Якщо проста більшість сенаторів проголосує за початок судового процесу над Руссефф, вона буде відсторонена від виконання обов'язків президента на строк до шести місяців.

Уряд звернувся до Верховного суду країни з проханням заблокувати початок процедури імпічменту. Суд поки не дав відповідь, однак попередні подібні звернення на свою адресу Верховний суд незмінно відхиляв.

Президента Бразилії Ділму Руссефф звинувачують у корупції

За минулі три дні політична криза в Бразилії у зв'язку з питанням про імпічмент Ділмі Руссефф двічі кардинально змінювала вектор розвитку.

9 травня спікер нижньої палати парламенту Валдір Мараньо оголосив про анулювання голосування депутатів з питання імпічменту, що відбулося ще в квітні.

Проте вже на наступний день Мараньо відкликав своє рішення - що означало "зелене світло" для продовження процедури імпічменту.

Президент Бразилії заявила про "змову" проти неї - BBC

Як заявив спікер сенату Ренан Калейрус, верхня палата розгляне це питання в середу. Голова сенатського комітету з імпічменту також заявив, що голосування пройде, як і було заплановано.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини світу

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку