Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Італійська газета La Stampa опублікувала статтю Путіна із закликом довіряти Росії

Італійська газета La Stampa опублікувала статтю за підписом президента РФ Володимира Путіна під заголовком «Настав час довіряти Росії, спільний фронт проти терору».

REUTERS
Володимир Путін, президент РФ / REUTERS

Публікація в La Stampa являє собою частину виступу Путіна на Валдайському форумі, яка присвячена міжнародним відносин, пише РБК.

У статті йдеться, що створений ще в часи холодної війни блок НАТО так і не був адаптований до нових умов, незважаючи на всі заяви.

Прихильник Кремля Фійон перемагає в праймеріз консерваторів у Франції

Путін критикує іноземних партнерів РФ за те, що вони не прагнуть вирішувати міжнародні проблеми.

Президент РФ відзначає, що на регіональному рівні досягнуто деяких успіхів у боротьбі з тероризмом і екстремізмом, однак на глобальному рівні до перемоги над тероризмом далеко.

«Ми всі бачимо, що відбувається в Афганістані, Іраку, Лівії і в багатьох інших країнах. Цікаво: де результати боротьби з тероризмом і екстремізмом? В цілому, якщо ми подивимося на весь світ, на регіональному рівні, в окремих областях, ми досягли певних результатів, але боротьба з тероризмом в цілому не увінчалася успіхом, і загроза продовжує зростати», - йдеться в статті.

Путін остаточно втратив берега: кордон Росії "ніде не закінчується" (відео)

Глава російської держави зазначив: «Протиріччя, пов'язані з перерозподілом економічної могутності і політичного впливу, не тільки зростають, тягар взаємної недовіри звужує наші можливості для того, щоб ефективно відповідати на реальні виклики і реальні загрози, що стоять перед світовим співтовариством».

На думку Путіна, така ситуація стала наслідком «помилкового, поспішного, а в чомусь і самовпевненого вибору, зробленого елітами деяких держав чверть століття тому».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку